Home INFO Фолк пејачката Рада Манојловиќ за малку ќе ја силувала обожавателка

Фолк пејачката Рада Манојловиќ за малку ќе ја силувала обожавателка

реклама:Велигден со Стаф

Дека јавните личности се соочуваат секојдневно со најразлични ситуации покажува и информацијата за фолк пејачката Рада Манојловиќ.

Таа постојано е мета на обожаватели жпреку социјалните мрежи, но и на своите настапи. Пејачката неодамна проговорила за една немила случка на еден од незјините настапи и тоа од обожавателка.

„Неверојатна ситуација ми се случи неодамна на една прослава во Белград. Не можев ни да замислам дека една жена ќе се обиде да ме силува! Додека пеев на прославата, една девојка цело време висеше и се врткаше околу мене. Беше убава и згодна, изгледаше ‘брутално секси’, но јас немав поим дека таа го сака истиот пол. Додека пеев, таа во неколку наврати божем случајно ме допираше, еднаш дури име штипна, но јас не ја обвинив за тоа. Се ми стана јасно кога отидов до тоалетот. Додека ги миев рацете, таа втрча во тоалетот. Стоеше пред вратата и не сакаше да ме пушти да излезам. Јас бев шокирана“ – изјави пејачката и додаде дека девојката била крајно агресивна и дека не ја пуштила да си замине од тоалетот.

„Се обидов да излезам и таа не сакаше да ме пушти, почна да ме напаѓа. Ми рече: ‘Дојди со мене во кабината, сакам да се галиме’. Малку ми фалеше да ја удрам! Не можев да и докажам дека сакам само мажи. Беше густо, едвај успеав да ја истуркам и да избегам“ – раскажува Рада.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------