Home INFO Со пост на Инстаграм, Северина му ја честиташе годишнината на нејзиниот сопруг

Со пост на Инстаграм, Северина му ја честиташе годишнината на нејзиниот сопруг

реклама:Лето во Банско

Од карантинот во Белград каде што се наоѓа со својот сопруг Игор, се јави Северина во медиумите.

Ако минатата недела нејзиниот свекор Кеба се пофали со тоа колку е вредна Севе, оваа недела таа на својот Инстаграм профил објави фотографии со својот сопруг честитајки 5 годишнина од нивната заедничка љубов.

Таа напиша:
„Пет години љубов, среќа, почит, верба, пет години прекрасен живот. Те сакам“, – напиша пејачката.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------