Home INFO Синот на Брена го прослави својот роденден, а домашните со маски му...

Синот на Брена го прослави својот роденден, а домашните со маски му го честитаа од дома

реклама:G Natural

Никогаш не им е досадно во домот на Лепа Брена. Во текот на целата година тие приредуваат прослави на кои што голем дел од естрадата присуствуваат и уживаат. Но поради ситуацијата со корона вирусот овој пат роденденот на синот на Брена, Виктор го прославија само најблиските.

Иако сами во својот дом сепак на сликите кои што ги објавија на социјалите мрежи сите носат маски.

Славеникот сигурно засекогаш ќе го памети овој роденден бидејки е единствен прославен дома за разлика од досегашните по клубови и кафеани.

View this post on Instagram

Sretan rodjendan????????????????

A post shared by Lepa Brena (@lepabrenaa) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------