Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Сопругот на фолк пејачката Тања Савиќ ќе ги објави нивните секс снимки?!

Сопругот на фолк пејачката Тања Савиќ ќе ги објави нивните секс снимки?!

14
реклама:Лето во Банско

Драмата никако да стивне а на проблемите на Тања Савиќ им нема крај.

По исповеддта во медиумите за нејзиниот несреќен брак во кој била малтретирана и тортурирана од нејзиниот сопруг Душан и откако тој и ги киднапира децата и замина за Австралија, пејачката е решена правдината да ја истера до самиот крај.

До по последниот повик од сопругот таа има дополнителен проблем кој шо и го наговестил сопругот.

Имено Душан и се заканил дека доколку де престане со обвинувањата и да си ги бара децата по медиуми тој ќе биде приморан да ги објави заедничките секс видеа кои ги поседува.

Што ли ќе одлучи пејачката и дали оваа драма ќе прерасне во секс скандал ќе дознаеме наскоро.

РЕКЛАМИ:Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------