Home ШОУ БИЗз Балкан Сосема поразчична од пејачот: Ова е ќерката на Аца Лукас од првиот...

Сосема поразчична од пејачот: Ова е ќерката на Аца Лукас од првиот брак

реклама:G Natural

Милјана е ќерка од првиот брак на познатиот пејач Аца Лукас.

Таа не ја сака јавната професија и веќе неколку години работи како шминкерка во Гранд продукција.

Нејзиниот живот е сосема поинаков од оној на нејзиниот татко.

Таа не вози луксузен автмобил и не троши куп пари на маркирана облека.

View this post on Instagram

❄️⛄️❤️

A post shared by Miljana Vuksanović (@makeup_by_miljana) on

View this post on Instagram

#licnakartapraznaje ☺️ #makeup ????

A post shared by Miljana Vuksanović (@makeup_by_miljana) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------