Home INFO Ова е Инстаграм профилот на бринетата која се сликаше со Никола Груевски

Ова е Инстаграм профилот на бринетата која се сликаше со Никола Груевски

реклама:Велигден со Стаф

Голема фама во нашите медиуми крена бринетата која позираше на забава во Будимпешта во друштво на поранешниот премиер Никола Груевски.

На официјалната страна на Фејсбук „Бизнис забава Будимпешта“ е објавена фотографија на која се гледа експремиерот Груевски фотографиран на црвен тепих со уште двајца мажи и една жена. На Фејсбук страницата е објавено дека на забавата присуствувале претставници на компании и поканети гости.

Девојката се вика Вивиен и е познат модел и инфлуенсер.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------