Home INFO Совршено тело: Во бела танга, Наташа Беквалац ги полуде фановите (Видео)

Совршено тело: Во бела танга, Наташа Беквалац ги полуде фановите (Видео)

реклама:Лето во Банско

Иако неодамна изјави дека ќе паузира со настапите бидејки не се чувствува добро, познатата пејачка Наташа Беквалац се појави на настап во Подгорица.

Облечена во бели танга и градник, додека преку комплетот носи транспарентен фустан, таа не остави рамнодушен ниту еден посетител.

Совршената линија на пејачката се должи на таканаречената Аткинсон диета. Овој режим на исхрана ги вклучува сите видови месо, освен свинско, млечни производи со најнизок процент на јаглехидрати, зеленчук, јајца, како и јаткасти плодови. За време на оваа диета потребно е да се внесуваат најмалку 2 и пол литри вода дневно.

Она од што пејачката се откажува се тестото, оризот, грашокот, гравот, тестенините и сите други извори на јаглехидрати.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------