Home INFO Српската раперка во фустан идентичен со оној на Цеца! На која и...

Српската раперка во фустан идентичен со оној на Цеца! На која и стои подобро? (фото)

реклама:G Natural

Српската раперка Ивана Рашиќ, попозната како Сајси го привлече вниманието на публиката на доделувањето на манифестацијата MAC (Music Awards Ceremony)

Сајси се појави во арената во Белград облечена во златен елегантен фустан, а истиот е веќе виден, односно идентичен на оној кој познатата фолкерка Цеца го носеше на свадбата на својот син.

Погледнете и сами оценете на која подобро и прилега!

View this post on Instagram

One and only???????? @cecaraznatovic ❤️

A post shared by DISCO Label (@disco_label) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------