Home INFO Стигнаа резултатите за корона од сопругата и бебето на Вељко Ражнатовиќ

Стигнаа резултатите за корона од сопругата и бебето на Вељко Ражнатовиќ

реклама:G Natural

Хаосот со ширењето на корона вирусот по мекиците кај Цеца за раѓањето на нејзиниот внук продолжува со оглед на тоа дека на прославата имало многу гости и јавни личности.

Српските медиуми како гром од ведро небо ги објавија резултатите на Богдана и нејзиното бебе направени во текот на вчерашниот ден.

Додека Вељко и Цеца се позитивни, нивната ќерка Анастасија е негативна на вирусот.

И додека целото семејство беше тестирано поради прославата за раѓањето на малиот Жељко каде и го добиле вирусот, дополнително беше тестирана и Богдана, нејзиното бебе и нејзините родители.

За српскиот портал „Ало“ ексклузивно мајката на Богдана ги открила резултатите.

-Штотуку ни стигнаа резултатите и фала му на Бога се негативни. Сите се негативни! Вклучувајќи ги и Богдана и бебето, сите сме добро, изјавила мајката на снаата на Цеца.

Таа додала дека речиси што не се онесвестила од среќа.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------