Home INFO Тајната во подрумот на оваа куќа вреди 2 милиони долари – ЕВЕ...

Тајната во подрумот на оваа куќа вреди 2 милиони долари – ЕВЕ ЗОШТО (видео)

реклама:G Natural

Целата куќа изгледа совршено, но подрумот е посебна приказна.

Сопственикот тврди дека потрошил 2 милиони долари само за таа соба.

Погледнете…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------