Home INFO Татко му му купил BMW, го фрлил во река зошто сакал Jaguar

Татко му му купил BMW, го фрлил во река зошто сакал Jaguar

реклама:Лето во Банско

Момче добило вреден подарок од својот татко, автомобил марка BMW со вредност од околу 50 000 евра.
Но ова не бил посакуваниот модел на разгалениот син, па тој изреволтиран бидејки не добил Jaguar, “едноставно” го фрлил подарокот во река.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------