Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive ТАЖНО: Синот на Аки Рахимовски откри што разговарале во последниот телефонски повик...

ТАЖНО: Синот на Аки Рахимовски откри што разговарале во последниот телефонски повик пред неговата смрт

реклама:Лето во Банско

Скршен од болка заради прераната смрт синот на Аки Рахимовски во медиумите откри што тие разговарале во последниот телефонски разговор неколку часа пред неговата смрт.

Кристијан Рахимовски со солзи во очите изјави дека не ни претпоставувал дека тоа ќе биде нивниот последен разговор а она што го сподели со јавноста се зборовите кои Аки му ги кажал во разговорот:

-„Гледаш дека короната лудува, внимавај на своето здравје. Немој да пушиш чувај се себе си и твоите“, му кажал АСки во последниот разговор.

Причината за неговата смрт сеуште не е позната.

РЕКЛАМИ:Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------