Home INFO Тој е најголемата љубов на Лила Филиповска (фото)

Тој е најголемата љубов на Лила Филиповска (фото)

реклама:G Natural

Убавата водителка е особено актуелна на социјалните мрежи.

Лила секојдневно обвајува фотографии на својот Инсаграм профил, а последниот пост се однесуваше на нејзината најголема љубов, синот Филип.

„Она што го давате, тоа го добивате.“, напиша под фотографијата со својот син.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------