Home INFO УЛРТА СЕКСИ! Новиот спот на Џенифер Лопез го погледнале над 8 милиони...

УЛРТА СЕКСИ! Новиот спот на Џенифер Лопез го погледнале над 8 милиони фанови за помалку од еден ден

реклама:Велигден со Стаф

Новата песната “Te Guste” која Џенифер Лопез ја сними заедно со Bad Bunny и ја промовираше со секси спот доживеа огромна популарност и гледаност на Јутјуб за многу кратко време.

Спотот за неполни 24 часа го погледнале над 8 милиони пати а реакциите на фановите се позитивни како за нејзиниот нов хит, така и за нејзиниот изглед кој што е ултра секси.

Никој неможе да поверува дека Џеј Ло има 50години а изгледа перфектно.

Видете и сами!

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------