Home INFO УРНЕБЕСНО: Лејди Гага падна од сцена за време на концертот во Лас...

УРНЕБЕСНО: Лејди Гага падна од сцена за време на концертот во Лас Вегас (ВИДЕО)

реклама:G Natural

Ова им се случило на повеќето големи ѕвезди но секогаш е интересно да се види а богами и да се изнасмееме на „несреќните“ случки за време на големите спектакуларни концерти.

Уште една пејачка во низата која што паднала од сцена од денеска ќе ја додадеме и Лејди Гага, која што на концетот во Лас Вегас ја изгуби рамнотежата и падна заедно со својот обожавател.

Без да ви раскажуваме оваа ситуација погледнете ја и сами:

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------