Home INFO Урнебесно: Сакаа да направат семејна фотографија од воздух! Ова не го очекуваа!...

Урнебесно: Сакаа да направат семејна фотографија од воздух! Ова не го очекуваа! (ВИДЕО)

реклама:ХитКујна канал

Модерната технологија не е за секого.
Доказ за ова е видеото кое кружи на интернет.
Едно семејство сакало да ја овековечи семејната веселба со фотографија направена со дрон.
Но наместо совршена фотографија, дронот “слетал” во лице на една од присутните.

Погледнете!

РЕКЛАМИ:„ЛОТУЛС - МАКИТА ПРЕЗЕНТАЦИЈА“