Home INFO Го распамети Инстаграм: Српската актерка се соблече и докажа дека годините не...

Го распамети Инстаграм: Српската актерка се соблече и докажа дека годините не значат ништо!

реклама:G Natural

Познатата актерка Лидија Вукиќевиќ е позната по тоа што скоро воошшто и да не се промени од времето кога беше актуелна со серијата “Подобар живот”.

Лидија е во својата шеста деценија и сеуште изгледа беспрекорно. Актерката е актуелна на социјалните мрежи и често објавува провокативни фотографии.

Таа позираше во костим за капење кој видно и го истакна совршеното тело.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------