Home INFO Урнебесно видео: Жената која го насмеа регионот

Урнебесно видео: Жената која го насмеа регионот

реклама:G Natural

Секоја година на 14 февруари, католиците ширум светот го слават Св. Валентин – Денот на вљубените.

Но има многу луѓе кои не знаат за што се прославува овој ден, ниту пак им преставува некое особено значење.

Оваа жена го насмеа целиот регион, откако новинарка која правеше анкета на улица ја праша „Што е 14. февруари?“.

Погледнете што одговори…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------