Home INFO Уште еден доказ за нејзиниот префинет вкус: Празнична идила во домот на...

Уште еден доказ за нејзиниот префинет вкус: Празнична идила во домот на Јелена Карлеуша (видео)

реклама:G Natural

Се што пејачката носи на себе е внимателно одбрано. Таа е вистинска модна икона, но ценејки по фотографиите кои ги објавува на социјалните мрежи, Јелена Карлеуша е беспрекорна и кога станува збор за уредување и декорирање на нејзинипт дом.

Неодамна Карлеуша се пофали со новогодишен подарок, брендирани обувки, а при тоа не заборави да ја снима и новогодишната атмосфера во нејзината вила.

Погледнете како оваа година Јелена новогодишно го украси својот дом!

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------