Home INFO Ќе ви се заврти во умот кога ќе го видите ова видео...

Ќе ви се заврти во умот кога ќе го видите ова видео на Џенифер Лопез

реклама:G Natural

Таа важи за една од најзгодните жени на палнетава.

Џенифер Лопез со години е актуелна како на музичката сцена така и нафилмското палтно.

Секогаш плени со својот изглед, а медиумите и го дадоа прекрот “Тело”.

Последното актерско остварување на Џел Ло, филмот Хустлерс крена голема прашина.

Во него актерката глуми стриптизета која заработуба за себе и за своето дете танцувајки во клуб.

Погледнете една сцена од филмот, каде Ценифер изведува танц на шипка.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------