Home INFO Уште една позната личност во Србија имаше сообраќајна незгода! Во возилото било...

Уште една позната личност во Србија имаше сообраќајна незгода! Во возилото било и нејзиното бебе!

реклама:Велигден со Стаф

На излезот од Нови Сад, познатата пејачка Наташа Беквалац имала сообраќајна незгода.

Во тој момент во возилото било и нејзиното бебе и дадилката.

Незгодата се случила кога друг автомобил влетал во автомобилот на пејачката.

ПР службата на Беквалац извести дека освен претрпениот стрес, сите патници се добро.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------