Home INFO Уште едно секси издание на Лејди Гага, со танга и коктел ги...

Уште едно секси издание на Лејди Гага, со танга и коктел ги поздрави фановите /ФОТО/

реклама:G Natural

Навикнавме да очекуваме се од 33-годишната пејачка Лејди Гага.

Откако на последното издание на Мет Гала со својот неверојатен перформанс го привлече најголемото внимание реши да си даде оддишка и да замине на неколку дневен одмор.

Но и таму Гага не мирува, па реши на својот Инстаграм профил да им приреди секси задоволство на своите фанови и да ги поздрави со една жешка фотка.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------