Home INFO СЕКСИ ДЕКОЛТЕ: Несекојдневна фотографија на Марија Шерифовиќ во бикини /ФОТО/

СЕКСИ ДЕКОЛТЕ: Несекојдневна фотографија на Марија Шерифовиќ во бикини /ФОТО/

реклама:G Natural

Една од најдобрите пејачки на балканот и чен вомжирито на најгледаното тв музичко шоу „Ѕвездите на гранд“, Марија Шерифовиќ никогаш не сме имале можност да ја видиме во здолниште а и ретко кога се појавува во провокативна облека или бикини.

Тоа имавме можност да го објавиме пред некоја година на нашиот портал, и повторно сега од кога се појавија фотографии на Марија со костум за капење во базен.

Кога Марија Шерифовиќ се забавува во бикини! (фото)

Никогаш не го привлекувала вниманието со својот изглед ниту па со скандали, но овој пат ни го привлече вниманието во ова несекојдневно издание.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------