Home INFO Вака изгледа куќата која Дарко Лазиќ ја градеше за себе и својата...

Вака изгледа куќата која Дарко Лазиќ ја градеше за себе и својата вереница (ФОТО)

фото: Инстаграм
реклама:Велигден со Стаф

Само месец дена пред фаталната сообраќајна несреќа, Дарко Лазиќ се вери со својата девојка Марина со која планирал заеднички живот.

Покрај семејната куќа во Брестач, Дарко започнал да гради луксузно здание каде планирал да го продолжи заедничкиот живот со својата вереница Марина.

По несреќата, градбата престанала а овој луксузен дом чека подобри денови!

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------