Home INFO Веднаш изби скандал: Еве како Меган и Хари ја соопштиле среќната вест

Веднаш изби скандал: Еве како Меган и Хари ја соопштиле среќната вест

реклама:ХитКујна канал

Веднаш по официјалната објава за бременоста на Меган Маркл, во јавноста испливаа нови детали за кралската двојка.

Според британските медиуми, веста за бременоста парот ја објавил на свадбата на принцезата Евгенија.

Но ова предизвикало вистински скандал бидејќи во јавноста почнале да кружат огромен број на коментари дека парот го “украл” најсреќниот ден на принцезата.

РЕКЛАМИ:„ЛОТУЛС - МАКИТА ПРЕЗЕНТАЦИЈА“