Home INFO СТАНА РУСОКОСА: По медиумската војна со бившиот сопруг Анџелина Џоли непрепознатлива на...

СТАНА РУСОКОСА: По медиумската војна со бившиот сопруг Анџелина Џоли непрепознатлива на сет

реклама:G Natural

По семејната драма Анџелина Џоли се врати на работните обврски и снимање на нов филм ”Come Away” заради кој стана русокоса.

Бившиот актерски пар Анџелина Џоли и Бред Пит поминуваат низ јавна војна околу старателството на нивните деца, која што ја водат преку медиумите со сите распожливи средства.

Но Аџелина приватните проблеми и драма накусо одлучила да ги стави на страна за да се посвети на снимањето на новиот филм во Лос Анџелес, кој ќе биде вистинска семејна авантура слична на „Петар Пан“ или „Алиса во Земјата на чудата“.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------