Home INFO Века изгледа кога порно сајт ќе сними божиќна реклама (видео)

Века изгледа кога порно сајт ќе сними божиќна реклама (видео)

реклама:G Natural

Рекламата почнува така што насобраните членови на семејството едни на други си делат подароци, но заборавиле на дедото кој седи во фотељата крај елката.

Во тој момент му приоѓа внукот со коверт.

Дури на самиот крај се гледа дека добил картичка за гледање на премиум филмови за возрасни, односно за оние филмови кои се правени со висока продукција.

Погледнете ја новогодишната реклама на еден од најактуелните порно сајтови во светот:

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------