Home INFO ПРОВОКАТИВНА И СЕКСИ: Погледнете со која фотографија Јелена Карлеуша собра над 100...

ПРОВОКАТИВНА И СЕКСИ: Погледнете со која фотографија Јелена Карлеуша собра над 100 000 лајкови за еден ден (ФОТО)

реклама:Лето во Банско

Можете да ја мразите или сакате но никој не останува рамнодушен на пикантериите и фотографиите кои Јелена Карлеуша постојано ги објавува на социјалните медиуми.

И овој пат докажа дека е рекордерка во собирање лајкови и за само еден ден успеа да собере над 100 000 лајкови за една фотографија.

Овој пат таа ги изненади своите фанови со фотографија во златен комплет на кој повторно го истакна своето совршено тело и облини.

View this post on Instagram

Gold✨ In @fashionnova ad

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------