Home INFO Весна Драгојевиќ пред 15 години: Се заљубив во него на прв поглед...

Весна Драгојевиќ пред 15 години: Се заљубив во него на прв поглед (ВИДЕО)

реклама:G Natural

Оливер Драгојевиќ и неговата сопруга Весна пред 15 години гостувале во познато тв шоу, каде публиката имала прилика да го види својот омилен пејач во опушено издание во сопствениот дом.

За него тогаш зборувале неговите пријатели, синовите и Весна која открила дека кога се запознале, сега покојниот Оливер не се занимавал со музика.

Во него се заљубила на прв поглед. Како најдобра особина на легендарниот пејач, неговата сопруга ја истакнала чесноста.

Погледнете го видеото!

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------