Home INFO Ви се верува ли? Еве како Тејлор Свифт ги заработила првите пари

Ви се верува ли? Еве како Тејлор Свифт ги заработила првите пари

реклама:G Natural

Тоа беше во она време додека Тејлор беше кантри пејачка.

Денеска е планетарно позната музичка ѕвезда: зад себе ги има најпопуларните албуми на годината,а денес е најплатената јавна личност.

Но, пред сето ова, Тејлор беше кантри пејачка од Нешвил, која повремено заработувала пари со глума, и тоа во една од најпопуларните серии на денешницата, CSI.

Тејлор тогаш беше многу поинаква од сега, но сфаќаме дека тоа се вика растење.

Можеби веќе сте виделе некои од епизодите, но не сте ја препознале или тогаш не сте знаеле која е Тејлор Свифт.

Погледнете:

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------