Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Ви се верува ли? Карлеуша ја ископира оваа балканска ѕвезда

Ви се верува ли? Карлеуша ја ископира оваа балканска ѕвезда

реклама:G Natural

Јелена Карлеуша важи за модна икона на Балканот и пошироко, а секоја нејзина модна комбинација е одличен погодок.

Пејачката ја воодушеви публиката со настапот на еден фестивал во Белград, каде се појави во сценски костум составен од бели ремени кој покриваше минимален дел од нејзиното тело.

И во многуте коментари со пофалба за нејзиниот изглед, се појавија и критики дека аксесоарот кој пејачката го имаше на глава го ископирала од Лепа Брена.

View this post on Instagram

Let’s get it ????#ulaz #backstage

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------