Home INFO Видео:Еве како изгледа карантинот на Лепа Брена!

Видео:Еве како изгледа карантинот на Лепа Брена!

реклама:G Natural

Како и во повеќе земји, така и во соседна Србија е воведен полициски час со траење од 60 часа поради корона пандемијата.

Јавните личности на социјалните мрежи постојано споделуваат фотографии и видеа со кои покажуваат како го проаѓаат времето, а една од нив е и Лепа Брена.

Таа олигледно решила времето да го пројде во рекреација, и со практикување на здрав начин на живот, па со фанвите сподели видео на кое со сопругот игра ПИНГ-ПОНГ.

Останете здрави! – им порача пејачката на фановите.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------