Home INFO Нивес Целзиус во „проблем“: „Излегов на балкон и ми изгоре задникот!“ (фото)

Нивес Целзиус во „проблем“: „Излегов на балкон и ми изгоре задникот!“ (фото)

реклама:Велигден со Стаф

Хрватската старлета Нивес Целзиус никако не мирува па и од карантин.

Таа во нејзината последна објава ги изненади нејзините следачи со фотографија на која таа лежи и се сонча, а во позадина се гледа нејзиниот задник, на што веднаш доби куп коментари и лајкови.

„Излегов на балкон да разговарам на телефон и ми изгоре задникот. Сезоната на сончање на тераса може да почне“ – напиша старлетата на фотографијата.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------