Home INFO ВИДЕО: За сите кои со нетрпение ја очекуваат новата сезона на „Game...

ВИДЕО: За сите кои со нетрпение ја очекуваат новата сезона на „Game of Thrones“

реклама:G Natural

Иако во неколку наврати изјавија дека ќе се воздржат од објавување на фотографии и видеа за осмата и последна сезона од серијата „Game of Thrones“, HBO сепак решија да ги израдуваат фановите со еден краток тизер.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------