Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Во постела и долен веш вереницата на Роналдо сподели колку е благословена...

Во постела и долен веш вереницата на Роналдо сподели колку е благословена (фото)

реклама:G Natural

Кога вереницата на Роналдо прекрасната Георгина Родригез објавува фотка на својот Инстаграм профил со 22 милиони фанови тогаш станува збрка и општо лудило, кој прв ќе стисне лајк или прокоментира нешто.

Така е и овој пат со нејзината нова секси црно бела фотографија во долна облека и во кревет за која до сега собра повеќе од половина милион лајкови.

-Благодарноста е начин на живот, состојба на свест, навика низ која отвораме простор кој ни овозможува препознавање и вреднување на сѐ што имаме, што сме и што живееме. Благословена, напиша таа под црно-белата фотографија.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------