Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Во провокативно поѕирно боди Пријовиќ беше главна на промоцијата кај Брена (фото)

Во провокативно поѕирно боди Пријовиќ беше главна на промоцијата кај Брена (фото)

реклама:Лето во Банско

Лепа Брена во Белград направи уште една промоција за паметење за новите производи од нејзиниот моден бренд „Лејди Б“.

Бројни јавни личности и бизнисмени беа дел од шоуто кое што се случуваше на настанот, но сепак најголемо внимание предизвика нејзината снаа Александра Пријовиќ.

Таа се појави со проѕирно боди и црно сако искомбинирано со фармерки и врз себе ги собра сите погледи.

Како вам ви се допаѓа Прија во оваа комбинација?

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------