Home INFO За три дена, три драстични промени кај Јелена Карлеуша! (фото)

За три дена, три драстични промени кај Јелена Карлеуша! (фото)

реклама:G Natural

Поп дивата Јелена Карлеуша е кралица на трансформациите.

Пејачката секогаш изгледа совршено, а нејзините последни три стајлинзи ги воодушевија фановите!

Погледнете ги фотографиите, која варијанта на ЈК ви е најдобра?

View this post on Instagram

Blue (faux feathers)

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

View this post on Instagram

????????

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

View this post on Instagram

????

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------