Home INFO ЗАПОЧНА СНИМАЊЕТО НА ЅВЕЗДИТЕ НА ГРАНД: Стигна и новиот член!

ЗАПОЧНА СНИМАЊЕТО НА ЅВЕЗДИТЕ НА ГРАНД: Стигна и новиот член!

реклама:Лето во Банско

Денеска почнува снимањето на новата сезона од музичкото талент шоу „Ѕвездите на Гранд“. Во студиото на Кошутњак се собра добро познатата екипа, со новиот член во жирито Ѓорге Давид.

Јелена Карлеуша и Марија како што велат едвај ги дочекале промените во ова шоу во кое од оваа сезона ќе бидат менторки.

Дали шоуто ќе продолжи да ја освојува публиката и кој со кого ќе се искара од жирите во оваа сезона ќе погледнеме на крајот од месецов кога и ќе започне емитувањето на телевизиите.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------