Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive ЗГОДНА И СЕКСИ: Со црвено бикини Северина го пракираше точакот на Малдивите...

ЗГОДНА И СЕКСИ: Со црвено бикини Северина го пракираше точакот на Малдивите (фото)

реклама:G Natural

Хрватската пејачка Северина и натаму ја користи долгата пауза заради пандемијата па ужива во слободните денови заедно со своите пријатели.

Откако се вакцинираше како што сподели со фановите таа замина на Малдивите, а од таму ги поздрави со црвено бикини и прекрасна фотка на плажа со велосипед, па додаде:

„Незнам јас ништо, јас сум овде со велосипед“

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------