Home INFO Жешка и сексапилна, Карлеуша ги „здрма“ фановите од изолација (ФОТО)

Жешка и сексапилна, Карлеуша ги „здрма“ фановите од изолација (ФОТО)

реклама:G Natural

Најскандаозната балканска пејачка Јелена Карлеуша повторно докажа дека не и треба многу за да направи врева околу себе и да се најде во сите балкански медиуми.

Очигледно во домашна досада заради изолацијата средувајки го гардероберот Јелена решила да го проба својот Версаче костум за капење и да направи „жешко“ изненадување за своите следбеници.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------