Home INFO Вака Северина чисти по дома! Кеба објави што прави Севе во изолација...

Вака Северина чисти по дома! Кеба објави што прави Севе во изолација (фото)

реклама:G Natural

Во периодот на изолација сите наоѓаат занимација и обврски за да го исполнат секојдневието.

И во домот на Кеба е раздвижено и интересно. Тој со фановите сподели видео каде што можеше да се види што прават додека се излирани. Имено тој и сопругата Оља се во ист стан со Северина и Игор во Белград, па покрај секојдневните домашни ангажмани она што сите не зачуди е обврската на Севе која ја исчисти кујната.

Дека е права домакинка се слуша и во коментарите на видеото, а како тоа изгледа видете сами…

View this post on Instagram

snajka u doba korone

A post shared by Olja (@oljakojic) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------