Home INFO Жешка и секси Јелена Карлеуша со ново кусо видео на Инстаграм ги...

Жешка и секси Јелена Карлеуша со ново кусо видео на Инстаграм ги здрма фановите

реклама:Лето во Банско

Пајачката Јелена Карлеуша не престанува да биде во центарот на вниманието и постојано актуелна на социјалните мрежи.

Овој па таа ги изненади своите фанови по кусо видео во кое е повторно во провокативно фустанче каде се нејзините гради во преден план.

По смртта на наејзината мајка таа имаше период каде што малку ги запостави своите фанови на социјалните мрежи со жешки фотки, но тоа очигледно во следниот период нема да им недостасува.

View this post on Instagram

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------