Home INFO По повреда на снимањето на новиот Џемс Бонд актерот итно опериран

По повреда на снимањето на новиот Џемс Бонд актерот итно опериран

реклама:G Natural

Дека ни малку не им е лесна работата на актерите ќе се уверите и со последната вест за актерот Даниел Крег кој во моментов го снима 25 – тото продолжение на серијалот филмови за Џемс Бонд во Јамајка.

За време на снимањето Крег имал повреда на коленото и морал под итно да го оперира.

Продукцијата на официјалниот Твитер профил на „Џемс Бонд“ напишале дека нема да престанат со снимањето и дека периодот додека актерот не заздрави тие ќе ги снимаат другите сцени и дека филмот ќе излезе во најавениот термин следната година.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------