Home INFO Жешка на Миконос, ќерката на Цеца ги излуде мажите /ФОТО/

Жешка на Миконос, ќерката на Цеца ги излуде мажите /ФОТО/

реклама:G Natural

Како и секоја година и оваа пред новата сезона ќерката на Цеца замина на одмор во Грција на Миконос.

И како што и очекуваа нејзините фанови таа веднаш објави жешки фотографии од таму и се пофали како ужива на островот.

View this post on Instagram

Walk with me through paradise…

A post shared by ???? A N A S T A S I J A ???? (@raznatovicanastasija) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------