Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Ја исфрлиле од авион заради нејзините гради!? (фото)

Ја исфрлиле од авион заради нејзините гради!? (фото)

реклама:G Natural

Една од манекенките на Плејбој“, Ева Џеј Мари е прилично бесна на авио компанијата „Саутвест ерлајнс“ заради тоа што како што вели таа бред сите патници од персоналот била понижена и исфрлена од авионот заедно со нејзиниот седум годишен син.

Минатиот месец таа на еден од летовите при влегување во авионот била опомената од страна на сјуардесите за непристојната облека со леопардов принт која повеќе открива отколку што покрива и замолена да го напушти авионот.

Таа револтирана вели дека секогаш се облекува секси и дека годишно троши и по 90 000 долари за патување со компанијата „Саутвест ерлајнс“ и дека стјуардесите не само што ја дискриминирале туку и ја повредиле човечки.

Сепак авио компанијата по цела драма пред полетувањето и дозволила на Ева да го продолжи патувањето но откако таа облекла џемпер и ги сокрила разголените гради.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------