Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Ја мрази естрадата и несака популарност, ова е ќерката на Саша Поповиќ...

Ја мрази естрадата и несака популарност, ова е ќерката на Саша Поповиќ (фото)

реклама:Велигден со Стаф

Она за што се зборува низ балканските медиуми е ќерката на директорот на Гранд продукција Саша Поповиќ.

Тој и неговата сопруга пејачката Сузана Јовановиќ имаат хармоничен брак иако бурната естрада понекогаш знае да предизвика мнгоду трачеви за сите јавни личности па имало и за нив, очигледно поучена од тоа нивната 20 годишна ќерка Александра јавноста воопшто не ја познава и таа воопшто не се експонира во јавност.

Иако студира прдукција нема интерес да се занимава со естрада а ниту да се промовира на социјалните мрежи.

Нема Фејсбук и Инстаграм но може да се забележи на сториња кај пријатели па така во едно од сторињата на Дејан Миличевиќ јавноста можеше да види како изгледа таа.

– Александра не пие, не пуши, не се дрогира и не носи пирсинзи. Дури и не излегува навечер – изјави Саша во едно интервју.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------