Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Ја откри тајната за малото срукче и направи секси поза, Јелена Карлеуша...

Ја откри тајната за малото срукче и направи секси поза, Јелена Карлеуша повторно дрма (фото)

реклама:G Natural

Со корсет на себе и во секси поза затегната в струкот и со градите напред Јелена карлеуша ја откри тајната за својот тенок струк и објави нова провокативна фотка на својот Инстаграм профил.

И повторно куп коментари и воздишки на нејзиниот профил се редеа на постот…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------