Home INFO Ја шокираше публиката: Досега невидено издание на Јелена Карлеуша (+18 видео)

Ја шокираше публиката: Досега невидено издание на Јелена Карлеуша (+18 видео)

реклама:G Natural

Карлеуша е позната по својот уникатен и провокативен стил на облекување, а деновиве нејзините Инстаграм фанови уживаа во минијатурните бикини во кои позираше во луксузен хотел во Турција.

По одморот, таа им се врати на работните обврски, а на еден настап ја остави публиката без зборови кога се појави на бината.

На почеток, сите мислеа дека пејачката е потполно гола! Но тоа беше само костим кој изгледа како пејачката да настапува топлес.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------