Home INFO Ја следат камери 24 часа: Наскоро, реално шоу со Цеца Ражњатовиќ!

Ја следат камери 24 часа: Наскоро, реално шоу со Цеца Ражњатовиќ!

реклама:Велигден со Стаф

Изминативе денови, фолк пејачката Цеца Ражњатовиќ постојано е придружувана од камери.
Според српски Скандал, пајачката конечно прифатила да сними сопствено реално шоу.

Покрај Цеца, во реалното шоу ќе се појави целото семејство Ражњатовиќ: Вељко и Анастасија, сестрата Лидија и нејзините деца. снаата Богдана, внукот Жељко…

Соред српските медиуми, станува збор за супер скап проект,за кој фолк ѕвездата однапред била исплатена. Меѓу останатото, публиката ќе има прилика да види како изгледа куќата на Цеца, но и како даа се однесува кога не е на сцената.

Снимениот материјал ќе биде објавен на нова телевизија која наскоро ќе почне со работа.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------