Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Ја тепаше Ријана а сега гали обожавателки, Крис Браун малку претера со...

Ја тепаше Ријана а сега гали обожавателки, Крис Браун малку претера со фановите (фото)

реклама:Лето во Банско

Крис Браун во моментов е на турнеа промовирајќи го својот десети студиски албум.

Но она што наиде на најразлични коментари во јавноста се фотките кои се појавија на социјалните мрежи од дружбата со своите обожавателки.

Имено карта за дружба со пејачот зад сцената чини 1000 долари а фановите се расположени од неговата ноншалантно, додека јавноста вели дека тоа не е нормално однесување.

Што велите вие?

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------